O mnie

Blog jest tworzony w czasie wolnym od służby.

Prezentowane sytuacje i opinie są wyłącznymi, osobistymi i prywatnymi doświadczeniami autora i w żaden sposób nie mogą być utożsamiane z oficjalnym stanowiskiem Policji, w której Autor służy od 2006 roku nosząc dumnie policyjną odznakę z numerem 811811

Nie da się funkcjonować w medialnym świecie i docierać do szerokich mas bez “parcia na szkło”. W moim przypadku nie jest ono jednak celem samym w sobie. Dla mnie zainteresowanie mediów to wyłącznie sposób na to, aby mój głos był słyszalny. Nie sposób wkleić tu wszystkie materiały czy też medialne linki. Możesz po prostu wpisać w google moje imię i nazwisko: Piotr Chwastowski albo numer mojej blachy 811811. Jestem jak otwarta księga.

W 2019 roku mój blog/kanał został uznany za najlepszy w Polsce na najbardziej prestiżowej imprezie Influencer Live Poznań. Ogromny zaszczyt i jednocześnie odpowiedzialność gdy profesjonalne jury stwierdza, że jesteś Twórcą Roku w kategorii PUBLICYSTYKA. Na szczęście nie zapomniałem języka w gębie i udało się wygłosić mowę, która rozruszała salę

Jeśli czujesz niedosyt mojego gadania to proszę bardzo. Program Agnieszki Gozdyry. Tutaj mogłem się rozwinąć. Czasu było sporo.

https://www.polsatnews.pl/wideo-program/skandalisci-piotr-chwastowski_6739543/

Jak przystało na kogoś z parciem na szkło w końcu wylądowałem w śniadaniówce wraz z Szymonem “NZNŻ” Głuszkiem (jednym z wykonawców Dumny z bycia Psem)

Dodaj komentarz