Ten FUCK wróci jak bumerang!

To nie bedzie post związany z profilem tej strony. To absolutna prywata i jeden jedyny raz kiedy delikatnie wkroczę w świat polityki. W 1997 roku po ciężkiej, wyniszczającej chorobie nowotworowej zmarła najcudowniejsza kobieta… moja Mama. Miała wówczas 42 lata czyli o dwa mniej niż ja mam teraz. To były czasy fatalnej diagnostyki, zerowej profilaktyki i mordeczych terapii. Wszystko z braku kasy. Obecnie Senat przegłosował poprawkę aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na telewizję a nie na onkologię. Sejm poprawkę odrzucił a to jest gest posłanki Lichockiej, która rekomendowała Sejmowi odebranie pieniędzy chorym ludziom. Tłumaczy, że drapała się w oko. Robiła to jednak środkowym palcem, w kierunku ław opozycji i tak długo, że fotoreporterzy z różnych ujęć uchwycili ten moment. Cytując klasyka: Przypadek? Nie sądzę!

Ludzie mają różne poglądy polityczne i mają do nich pełne prawo. Ale zawsze powinni pozostawać ludźmi.

Poseł jest funkcjonariuszem publicznym podobnie jak my Policjanci. Wyobrażacie sobie co by spotkało Policjanta gdyby w taki sposób odniósł się np. do kobiety która pobita przychodzi na komisariat i chce założyć Niebieską Kartę?

Pisząc ten post mogę spotkać się z zarzutem, że nie powinieniem swojego profilu i policji mieszać do polityki. A więc informuję. Tego posta pisałem jako zwyczajny człowiek. Piotr Chwastowski. Syn zmarłej Mamy, z której śmiercią nie radzę sobie do dzisiaj.

Proszę. Nie zniżajcie się do poziomu tej pani w komentarzach.

Dodaj komentarz